м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.05.2018

Відбувся перший «Еко-фестиваль» у Винниках

ГО «Інститут активної громади», ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжний духовно-розважальний центр «Ораторія» за підтримки Винниківсьої ради провели фестиваль на екологічну тематику «Еко-арт Винники 2018».

 

Розпочався Фестиваль у павільйоні «Casa Don Bosco» зі слова відповідального за душпастирство молоді салезіянського монастиря-ораторії св. Івана Боско отця Григорія Шведи, який зазначив, що саме для таких заходів створений і працює павільйон, також екологічна структура, територія і сама спільнота.

 

Далі винниківчан та гостей міста вітали міський голова Винник Володимир Квурт, заступник голови Богдан Шустер і один із головних ініціаторів заходу – Роман Хім’юк.

 

«Насамперед, коли ви повернетеся додому, я вірю, що ви скажете : Тату, мамо, давайте ми разом будемо робити наш світ кращим – ми хочемо жити на чистій вулиці, ми не хочемо кидати сміття, ми хочемо, щоб наш будинок був теплим і для цього ми знаємо, що потрібно робити», – звернувся до юних і молодих винниківчан у залі міський голова Винник Володимир Квурт.

 

Упродовж дня винниківчани і гості міста мали можливість взяти участь та проконсультуватись у фахівців з енергоефективних технологій, з працівниками банків про можливість залучення коштів на енергозбереження (як отримати «теплий кредит»), наочно переглянути переробку пластику у цікаві речі.

 

Окрім спілкування, гості були активними учасниками майстер-класів із виготовлення виробів із пластику, вживаних речей, різноманітних прикрас, ліплення із глини, створення виробів із дерева і їх оздоблення.

А любителі активного відпочинку змагалися у грі у шахи з величезними фігурами, шашки з підручних матеріалів, перевіряли свою спритність, фізичну підготовку у спортивних іграх.

 

В рамках «Еко-фесту» відбулися нагородження найактивніших на локаціях «Спорт» та «Активні забавки».

 

Родзинками фестивалю стали: кулінарний майстер – клас від справжніх козаків, як зварити справжніх куліш, після чого всі охочі могли його скуштувати та виступ дитячого колективу Театральної студії ЗМВ про необхідність правильної поведінки у світі для збереження екології.

 

Крім того, в рамках фестивалю, відбувався прямий ефір на місцевому радіо «Grape».

 

Христина Мамчур

 

Більше фото ТУТ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору