м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.11.2017

Відбувся Гаражний розпродаж від «Емаус-Оселі»

ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» провела черговий Гаражний розпродаж у Львівському палаці мистецтв.

 

Кошти з розпродажу буде використано на соціальні проекти спільноти «Емаус-Оселя».

 

Оксана Прохорець – член Ради:

 

“Головна ціль Гаражного розпродажу була досягнута. Ми створили свято та зібрали кошти на Осередок підтримки бездомних. Та ще раз показали, що люди, які живуть в Оселі відкритті до людей, креативні, творчі, сміливі в своїх поглядах та бажаннях. До нас долучилися волонтери, глядачі свята, львів’яни, винниківчавни та гості міста. Нам вдалося відзняти маленький кіно мюзикл.

 

Антикварне кіно про антикварне життя. Колажі, асмабляжі, а все це реставрація душі, який складався з 6 фешн показів, де використовувалися речі, аксесуари, одяг, декорації відібрані з контейнерів.

Акторами були мешканці та волонтери.

Натхненник режисера Світлани Чанкової був Сергій Параджанов, який в свій час не мав можливості знімати кіно, а робив колажі та асамбляжі і це було для нього свого роду спресоване кіно.

Були виставлені тематичні асамбляжі від мешканців Оселі. Раді, що люди прийшли та підтримали наш Гаражний розпродаж».

 

Оля Біянська – соціальний працівник.

 

“Дякуємо всім людям, які допомогли організувати та прийшли на Гаражний розпродаж, який відбувався в Львівському палаці мистецтв 12 листопада. Люди мали змогу, придбавши речі, долучитися до доброї справи, оскільки зібрані кошти підуть на Осередок підтримки бездомних. Також могли познайомитися та послікуватися з мешканцями Оселі, подивитися фешн покази та просто відпочити за чашечкою кави . Цього року багато волонтерів долучилися до святкової програми, а саме показу. Дякуємо Імідж -театру “Пані Кураж”, які допомогли з ідеєю та втілили її в життя».

 

 

Нагадаємо, що «Емаус-Оселя» вже багато років займається збором непотрібних речей від мешканців Львова. Потім ці речі відновлюють, реставрують та використовують на соціальні потреби. У 2013 році організація встановила перші в Україні контейнери для вживаного одягу, книг та взуття. Сьогодні їх є 23 у різних районах міста. Лише у 2016 році «Емаус – Оселя» здала на переробку близько 200 тонн непридатного до носіння одягу, ще більше доброго одягу було роздано потребуючим та реалізовано у благодійних крамницях.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

25.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору