м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

26.03.2018

Відбулись великопісні реколекції у Санктуарії Матері Божої Винниківської

У цьому році вони були особливими, адже проводив їх представник благодійної організації Caritas-Spes Львівської Архідієцезії о. Миколай Біскуп.

 

«Протягом трьох днів ми розважали над милосердя у нашому житті. Першого дня отець- реколекціоніст розповідав нам, що ж таке означає мати Ісуса Христа. “Перше – це Таїнство, через хрещення ми єднаємося з Христом, через Причастя ми отримуємо Христа. Хто слухає Слово Боже і вірить у нього – має життя вічне”, – навчав отець. Третьою умовою, без якої ми не отримаємо життя вічне – є милосердя, добрі вчинки. Священик заохочував нас робити добрі діла, тим самим прославляти Господа. Після Святої Меси відбулась Хресна Дорога, яку проводили дітки нашої парафії.

 

Другого дня кожен мав можливість приступити до Таїнства Покаяння. Був також час на особисту молитву при Святих Тайнах, після чого о. Миколай уділив індивідуальне благословіння Пресвятими Дарами. Вчення про Слово Боже промовив о. В`ячеслав Дорош, який є директором організації Caritas-Spes, – розповідає Софія Чеславська – волонтер Санктуарію. – У Винниках, при парафії Успіння Пречистої Діви Марії було засновано першу в філію Caritas-Spes при парафії. Ми щиро просимо нашу Небесну Матінку про опіку над нами у цій благодійній справі.

Третій день реколекцій припав на Вербну Неділю. Вірні святкували вхід Ісуса в Єрусалим, коли народ кидав Йому під ноги пальмові гілки.

Перед Святою Месою було освячено верби, після чого урочистою процесією вирушили до храму. Темою вчення сьогодні було страждання Господа нашого Ісуса Христа».

 

“Хрест повинен бути для нас особливим, ми повинні реагувати на нього – це є нашим киснем”, – закликав о. Миколай.

 

На закінчення отець-реколекціоніст поблагословив дітей та молодь, а також вірних парафії.

 

 

Наша парафія складає велику подяку о. Миколаю Біскупу та о. В`ячеславу Дорошу за науку, за проголошення Божого Слова, за те, що знайшли час і можливість для спілкування з нами. У Ваших проповідях Слово Боже перепліталося з конкретними прикладами та життєвими ситуаціями. Бажаємо Вам неустанної опіки Матінки Божої Винниківської, щоб надалі сіяти зерно милосердя у серцях вірних.

 

Фото і текст – Софія Чеславська

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору