м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.01.2016

Відбулася сесія Винниківської міської ради

У четвер, 21 січня 2016 року, відбулося перше пленарне засідання другої сесії Винниківської міської ради сьомого демократичного скликання.
Міський голова Винник В.Квурт озвучив депутатські запити Т.Дмитерка (стосовно ремонту вул.Космонавтів), Н.Жигало (стосовно покращення роботи маршруту №36), О.Адамчук (стосовно ремонту вулиць Лисика, Огієнка, Банаха, Під Каменем), Л.Свистович, Н.Жигало, С.Мрочко (стосовно стану дитячого майданчика на вул.Грушевського).

 

Також депутатам представили нового керівника ДП «Добробут». Ним став Павло Венгринович, який до цього очолював комунальне підприємство у Львові. Як з‘ясувалося, пан Венгринович є мешканцем Винник.

 

Депутати розглянули та затвердили питання щодо виконання бюджету Винник на 2016 р., внесли зміни до дохідної та видаткової частин бюджету нашого міста.

 

Своїм рішенням депутати скасували розпорядження міського голови Винник щодо надання дозволу на виготовлення технічних умов на приєднання до централізованої системи каналізації (тут ідеться про розпорядження попереднього міського голови, тоді дозвіл було надано одному з підприємств, яке своїми виробничими відходами спричинило сморід у Винниках).

 

На сесії було розглянуто та затверджено програму каналізування Винник на 2016 – 2018 роки, перелік об‘єктів комунальної власності Винник, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні. Депутати вирішили виставити на аукціон майновий комплекс, що на вул.Личаківська,105 у м.Львові.
Було розглянуто й інші питання, що стосувалися життєдіяльності нашого міста та його мешканців.

 

Володимир ГАВРИЛІВ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору