м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.12.2019

Відбулась зустріч із депутатом Верховної Ради від 115 виборчого округу Наталією Піпою

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер і керівник юридичного відділу Мар’яна Кричковська мали зустріч із депутатом округу Наталією Піпою.

Питання, які піднімалися під час зустрічі Наталії Піпи з представниками Винниківської міськради, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення та питання організації місця прийому для жителів міста Винники.

«Депутат висловила бажання підтримувати якісні зміни у житті людей округу, зокрема, мешканців нашого міста, а також запевнила в особистій підтримці у вирішенні питань, важливих для громади», – розповів Богдан Шустер.

Тож, в рамках зустрічі, погоджено напрацювання стосовно співпраці і представництва інтересів громади міста у Верховній Раді Україні, обговорено реформу територіальної організації влади, конституційно-правовий статус міста Винники, хід висвітлення ідей напрацювань і пропозицій перед громадою, налагодження співпраці на постійній основі.

Нагадаємо, Наталія Піпа обрана по округу №115, член депутатської фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

20.2020