м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.04.2018

Відбулась ювілейна гра «Elementary» по-винниківськи

Вчора у Винниках, вдесяте, проходила інтелектуально-розважальна гра «Elementary Quiz».

 

Формат гри не давав перепочинку понад півсотні завзятим та амбітним учасникам проекту.

 

Цього разу в інтелектуальних баталіях взяли участь 11 команд, серед яких переможці минулих ігор, а також абсолютно нові колективи.

 

Вже традиційно, до участі у іграх долучився колектив виконавчого комітету Винниківської міськради, адже ігри відбуваються за сприяння заступника міського голови Винник Богдана Шустера:

 

«Вдячний хлопцям-організаторам, які вже традиційно, збираються нас усіх перевірити свої знання та ерудицію. Все це відбувається дружно, гаряче, весело та емоційно. Сподіваємось на продовження такої практики – на цікавіші та напруженіші ігри «Elementary».

 

 

Нагадаємо, що «Elementary Quiz» – це інтелектуальна 3-годинна, в якій ваша команда змагається в веселій, захоплюючій битві з іншими командами, відповідаючи на різноманітні запитання. В кожному з восьми раундів ведучий почергово зачитує запитання, після чого у вас є час обговорити з друзями правильні відповіді, записати їх у бланк та здати. В кінці гри визначається переможець. Команду ви можете зібрати з ваших друзів, колег, родичів, знайомих. Кількість гравців в команді – від 3 до 8.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору