м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.02.2017

Вечір пам’яті Рути Вітер відбувся у Винниківській санаторній школі-інтернат

Винниківська санаторна школа-інтернат вшанувала пам’ять винниківчанки, мисткині, поетеси, дизайнера Юлії Пігель (Рути Вітер).

 

На вечорі учні школи виконали ліричні танці, вірші, пісні, показали відео про творчість, картини мисткині, відтворили показ костюмів, прослухали аудіоуривки з інтерв’ю з Рутою Вітер.

 

«Поетеса, художник, модель, дизайнер, філософ – це все об’єдналось в такій тендітній дівчині, – каже директор школи-інтернату Лілія Свистович. – Наші артисти зуміли показати її так, що напевно наповнилось серце таким почуттям, ніби вона є тут, разом з нами».

 

До вдячних слів організаторам вечора приєднався і заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який зазначив, що співмешканка кожного з нас, повинна бути вшанована на рівні з всесвітньовідомою поетесою Лесею Українкою, всіма любимою Ліною Костенко:

 

«Сьогодні винниківчани зуміли відтворити пам’ять цієї видатної винниківчанки, яка в свої юні літа зуміла залишити такий спадок нам з вами, який ми маємо цінувати, маємо пам’ятати, маємо вшановувати».

 

 

На завершення вечора, на прохання заступника директора ВСШІ Марії Лукашевич, Богдан Шустер виконав відому пісню, яка відображає всю творчість Рути Вітер – «Дивлюсь я на небо та й думку гадаю…».

 

Нагадаємо, Пігель Юлія Ромаанівна, також відома як Рута Вітер — українська поетеса, художниця, науковець. Закінчила Львівську національну академію мистецтв (2004). Член Національної спілки письменників України. Загинула 14 вересня 2008р. при загадкових обставинах.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору