м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.09.2016

Вечір пам’яті о.Генрі Ноуена відбувся у Винниківській санаторній школі-інтернат

Вечір-спомин пам’яті благодійника о.Генрі Ноуена відбувся у ВСШІ спільно з педагогами, учнями, міською владою та гостями заходу – представниками із Норвегії.

 

Короткий історичний екскурс у життя показали учні-старшокласники школи-інтернату, поєднавши озвучення цитат із щоденника отця Ноуена із візуалізацією на фоні репродукції всесвітньовідомої картини «Повернення блудного сина».

 

Про відвідини України о.Генрі Ноуеном, а це відбулось двічі – у 1993 та 1995 рр., розповів Теодор Гудзяк – представник організації «Українська молодь Христові».

 

«20 років тому Генрі залишив мені спадок – він залишив повідомлення зробити те, що зможу аби допомогти Україні, – розповів брат отця Лаурент Ноуен. – І я дуже вдячний, що Генрі залишив мені так багато хороших людей тут».

 

 

Діяння о.Генрі описала директор ВСШІ Лілія Свистович, на завершення зазначивши: «Відколи Лаурент знайшов послання від брата, відтоді Україні він допомагає непомітно, допомагає багато і щиро».

 

На заході прозвітували та передали кошти, в сумі 3156 грн з благодійної акція «Ярмарок непотрібних речей», одній із присутніх матерів-членів Тренінгового центру для людей на візках Центру «Надія» п.Людмилі.

 

 

На завершення вечора, слова вдячності за доброчинність та підтримку людей з особливими потребами висловив міський голова Винник Володимир Квурт, а його заступник Богдан Шустер символічно закрив вечір-спомин, виконавши українську пісню.

 

Нагадаємо, о. Генрі Ноуена (1932-1996) – всесвітньо відомий автор численних книжок, духівник спільноти Лярш для осіб із особливими потребами в Канаді.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору