м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.08.2016

Увага! За несплату податку на нерухомість до 28 серпня – штраф 10-20% від його суми

Винниківська міськрада нагадує мешканцям про необхідність сплати податку на нерухомість до 28 серпня 2016р.

 

«Можливо не всі знають, що несвоєчасна сплата податку може спонукати громадян платити більше і ми закликаємо винниківчан не переплачувати і економити. Більше того, Винниківська міська рада сприяє отриманню квитанцій на оплату, які для зручності місто вже отримало і за ними не потрібно їхати до податкової», – зазначив міський голова Володимир Квурт.

 

Отримати квитанцію на нерухомість винниківчани можуть у приміщенні Винниківської міськради: вул.Галицька, 20, каб.канцелярії (1 поверх).

 

Для більш чіткого розуміння, що означає цей податок, слід зазначити, що сплачують податок на нерухомість власники квартир та будинків, площа яких більше 60 та 120 кв. метрів відповідно.

 

Максимальна сума за один перевищений дозволеного кв.метр площі складає 41, 34 грн.

 

Для винниківчан рішенням №121 сесії ВМР від 21.01.2016р. ставка податку для житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичних осіб встановлена у розмірі 0,5% мінімальної зарплати, тобто 6,89 грн.

 

Наприклад, якщо власник має квартиру у 90 кв.метрів, то йому необхідно сплатити податок тільки з 30 кв. метрів. Або якщо ви є власником будинку у 150 кв. метрів, то сплатите податок з 30 кв. метрів.

 

До пільгової категорії, звільнених від сплати цього податку, відноситься житло, яке належить дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям – інвалідам, які виховуються одинокими матерями тощо. Також не обкладатимуться податком не нерухомість дитячі садки, храми і комунальні приміщення.

 

Нагадаємо, що податок, нарахований державною податковою інспекцією, необхідно сплатити до 28 серпня. Після чого боржникам, які не внесли оплату, буде нараховано штраф у розмірі 10%, а тим, хто протермінує оплату на понад 30 днів – 20% від суми нарахувань.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

1.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору