м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.11.2016

Уроки життя Івана Франка презентував учням винниківських шкіл Богдан Тихолоз

Богдан Тихолоз показав Івана Франка по-новому старшокласникам винниківських шкіл в рамках програми «Школа успішних людей».

 

Маловідомі факти та цікаві історії з життя Івана Франка, його життєві уроки і кредо у цікавих слайдах, приклади того, як стати успішним, геніальним українцем презентував десятикласникам літературознавець, франкознавець; публіцист, блоґер, співавтор науково-просвітницького інтернет-проекту ФРАНКО:НАЖИВО / FRANKO:LIVE та книги «Франко від А до Я» Богдан Тихолоз у Винниківській санаторній школі-інтернат сьогодні, 16 листопада.

 

 

Вдячна аудиторія школярів із захопленням слухала лектора зустрічі про маловідомого Каменаря, Прометея українського народу, як про живу людину із сплесками емоцій, суму, болю, пристрасті до життя.
Слова вдячності за блискучу зустріч висловила директор ВСШІ Лілія Свистович та заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

«Ми сьогодні говорили про успішну людину і говорили про те, як досягти успіху, але успіх – це не все. І сумна новина буде така: можна бути успішною людиною, але при цьому не бути щасливим. Франко був дуже успішною людиною в професійному плані, але він не завжди був щасливим в особистому житті. Тому я бажаю вам поєднати і успіх, і щастя», – завершив сьогоднішню лекцію п.Богдан.

 

Про наступний етап програми «Школа успішних людей» буде інформовано згодом.

 

Нагадаємо, програма «Школа успішних людей» для учнів 10 класів м.Винники створена ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада при ВМР за підтримки Винниківської та Львівської міських рад і спрямована на підвищення освітнього рівня та соціального статусу, покращення умов виховання та навчання учнів шляхом проведення майстер-класів, спортивних заходів, пізнавальних екскурсій, зустрічей з успішними людьми.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору