м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.08.2016

Урочистості до Дня міста Винники розпочались з віче, молебня та святкового походу (ФОТО)

Громада Винник розпочала урочистості з нагоди Дня міста з віче, молебня та святкового походу до площі перед Історико-краєзнавчим музеєм.

 

Винниківські отці всіх конфесій представлених у Винниках, міська влада, депутати, керівники культурно-освітніх установ, представники громадських організацій, винниківчани та гості міста молились за місто, його владу та усіх мешканців, а також за мир у всій Україні.

 

«Сьогодні на цьому місці, біля пам’ятника Незалежності, присвяченому борцям за волю нашої держави я вітаю вас із 664 річницю від першої згадки про місто Винники. Я всім бажаю міцного здоров’я, Божого благословіння, натхнення, розуміння, що своєю працею ми можемо творити і наше місто, і нашу державу. Слава Україні!», – привітав городян та гостей міста міський голова Винник Володимир Квурт.

 

 

З вітальними словами виступили: історик Андрій Байцар, голова «Союзу українок» Стефанія Гілета, голова товариства «Просвіта» Любомир Білоус

 

Заходи відбулись під музичний супровід дитячого духового оркестру Пікуловицького навчально-виховного комплексу «Веселі музиканти», художній керівник Богдан Мацевко.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

1.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору