м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.05.2018

Управління державою зблизька: у Винниківському інтернаті стартував пілотний проект

Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат, Винниківська міська рада, Фонд ICCO (Нідерланди), ГО «Школа мрій», ГО «Агенція європейського співробітництва», Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції розпочав проект «Управління державою зблизька».

 

Майстерня молодого державного управлінця включає в себе два дні бесід зі старшокласниками усіх місцевих шкіл Винник на тему побудови державного управління, політики, політичних команд, законодавства, співпраці з громадськістю, молоддю.

 

Розпочався перший день проекту, власне, з його відкриття директором школи, голови ГО «Школа мрій» Лілії Свистович та заступника міського голови Винник Богдана Шустера.

 

«Насамперед, щоб щось змінити – потрібно любити своє місто, любити свою державу і, як вже говорилось, влада – це серйозна відповідальність і дуже багато чим потрібно жертвувати. Тому ті уроки, які ви сьогодні почуєте, ці живі приклади, які сьогодні з нами – це справді ті молоді рушійні сили, які є тими змінами в нашій країні, і тільки ми можемо щось змінити», – наголосив п.Шустер.

 

 

«Наш проект розрахований саме на тій аудиторії, яка стоїть на шляху вибору майбутньої професії і якій важливо, щоб визначитися, орієнтуватися в нюансах різних родів занять. Для цього у програмі проекту спікери-фахівці, які у той чи інший спосіб пов’язані з політичною діяльністю. А як вишенька на торті – екскурсія найактивніших учнів до Верховної Ради Укрїни.

 

Молодь, безперечно, змінює Україну. А до цього їй потрібно не лише слухати про державне управління, а мати можливість до нього торкнутися», – зазначила перший спікер проекту, Народний депутат України, кандидат економічних наук Оксана Юринець.

 

Модератором лекцій у Винниківській санаторній школі-інтернат стала спікер, помічник народного депутата, менеджер з комунікацій Ярина Капітан.

 

Завершиться проект завтра, підбиттям підсумків Майстерні, врученням сертифікатів учасникам та конкурсом на відбір для поїздки у Київ.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору