м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.08.2017

Унікальний проект ЛММГО “Золота молодь Винник” Hobby school: підсумки, випускники і закриття

ЛМГО “Золота молодь Винник”, Соціальна ініціатива УГКЦ “Хтось не зробить”, за підтримки УКУ провели десятиденну програму проекту Hobby scholl за трьома напрямками у Винниках.

Успішні фахівці у сфері журналістики, фотомистецтва і музиканти спілкувались зі слухачами проекту щодня, крім вихідних. Курували напрямки тренера та організатори проекту: Анастасія Пришляк і Анастасія Барабаш.

Під час навчання, слухачі проекту долучились до благочинності, відвідавши дитячий будинок з подарунками, дізнались життєві історії діток, розважили їх і провели фотомайстерклас.

На урочистому закритті першого сезону проекту Hobby scholl, що відбулось у бібліотеці для дорослих м.Винники, виступили спікери, гості і міський голова Винник Володимир Квурт:

“Креативити, фантазувати, мріяти, бути успішним – це якраз робити той крок, щоб змінювати себе, змінювати все навколо себе, змінювати своє місто, а значить і змінювати країну. Якщо ми всі разом будемо робити це – то країна зміниться на краще.
Бажаю вам успіхів і нехай школа росте і розвивається й в наступних сезонах!”.

Учасники Hobby school продемонстрували навики гри на ударних інструментах, світлини та відеороботу про проект.

«Зустрічі, знайомства, фотосeсії, заняття на барабанах, поїздки в рeабілітаційний цeнтр, пакування подарунків для дітeй – цe лишe малeнька частина того, що ми встигли зробити за 10 днів.
Дужe вам дякуємо, наші пeрші випускники, трeнeри, спікeри та люди, які підтримали проeкт», – наголосила Анастасія Пришляк.

Завершилось урочисте закриття гостиною, феєрверками і запуском кульок у вечірнє небо Винник.

Зазначимо, наступний сезон проекту організатори запланували на листопад 2017 року.

Квітень

18.2021