м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.08.2019

Український боксер Андрій Котельник став почесним громадянином Винник

Одного з кращих боксерів сучасності, Призера Олімпійських ігор 2000 року, колишнього чемпіона світу у 1-й напівсередній ваговій категорії по версії WBA нагородили відзнакою “Почесний громадянин міста Винники”.

23 серпня рішенням сесії Винниківської міської ради одноголосно ухвалено відповідне рішення.

Андрія Котельника відзначили за видатні заслуги перед територіальною громадою міста у розвитку галузі фізичної культури і спорту, активну громадську діяльність та особистий внесок у популяризацію здорового способу життя, високі досягнення у спорті та авторитетність на світовій арені спорту.

“Андрію Котельнику,  українському боксерові, колишньому чемпіонові світу у 1-й напівсередній ваговій категорії по версії WBA. Вихованцю заслуженого тренера України Дмитра Сосновського і Львівського училища фізичної культури. Срібному призерові Олімпійських ігор 2000 року (Сідней, Австралія). Переможцю Кубка Європи 1999 року (Львів, Україна). Переможцю першості Європи серед юніорів 1995 року (Шіофок, Угорщина). 5-разовому чемпіонові України, а також мешканцю міста Винники”, – йдеться в рішенні.

Озвучила рішення голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич.

13.2019