м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.03.2019

Учням винникіських шкіл провели лекцію «Тривожний наплічник»

Винниківська міськрада спільно із ГО “Інвалідів – учасників бойових дій АТО” м.Винники провели курс навчань для учнів двох шкіл по формуванню Тривожного наплічника.

Днями, в рамках патріотичного виховання молоді та цивільного захисту населення Винниківська міська рада та ветерани війни продовжують знайомити молодь з основами виживання та правилами поводження в різних надзвичайних ситуаціях.  Днями для двох шкіл, головою Львівського осередку ВГО “Сокіл” Богданом Федунем, прочитано лекцію на тему: “Тривожний наплічник” та ознайомив дітей зі зброєю та  правилами поводження з нею.

Нагадаємо, екстренний (тривожний) рюкзак – це узагальнене визначення базового набору речей, необхідного кожній цивільній людині, щоб вижити в будь-якій екстремальній ситуації. Цивільний тривожний рюкзак, як правило, являє собою укомплектований рюкзак об’ємом від 30 і більше літрів, що містить необхідний індивідуальний мінімум одягу, предметів гігієни, медикаментів, інструментів, засобів індивідуального захисту та продуктів харчування.

14.2019