м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.04.2020

Учні школи мистецтв у Винниках – призери Міжнародного інтернет конкурсу вокалістів “ГОЛОС ПОРТАЛУ 2020”

Вихованці ЛДШМ N9 вибороли призові місця у Міжнародному інтернет конкурсі вокалістів “ГОЛОС ПОРТАЛУ 2020”, що проходив на сторінках сайту “Українські мінусовки”.

Як розповіла педагог Школи мистецтв у Винниках Наталія Воробей, впродовж двох тижнів велася запекла боротьба поміж учасниками різних областей України, а також представниками інших країн, зокрема Італії.

«Отож, у середній віковій категорії 1 місце отримала Перельот Марта, 2 місце –  Романюк Анна.(Викл. Воробей Н.В) У старшій віковій категорії 3 місце здобула випускниця ЛДШМ N9 – Артищук Дарина. У дорослій віковій категорії(чоловічий вокал) 3 місце посів випускник ЛДШМ – Кінах Роман. У дорослій віковій категорії(жіночий вокал) – особливою відзнакою нагородили теж нашу випускницю – Сокалюк Марію», – ділиться здобутками учнів п. Наталія.

Перемогу у дорослій віковій категорії( жіночий вокал) отримала сама викладачка ЛДШМ N9 Наталі Воробей.

Усіх переможців конкурсу чекають цінні призи та нагороди від партнерів даного заходу – найбільшого в Україні сайту музичних інструментів та обладнання www.tos.in.ua (Трембіта” та “Орфей”), студії звукозапису ZAБAVA RECORDS , а також оргкомітету порталу “Українські мінусовки”.

Голова м. Винники Володимир Квурт та виконавчий комітет ради щиро вітаю митців із творчими здобутками та бажають сил, віри і натхнення для подальших перемог у їхній творчості.

Травень

31.2020