м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.01.2018

Учні Школи мистецтв м.Винники колядували в Німеччині

В днях 19 – 22 січня 2018 року учні Школи Мистецтв № 9, що у Винниках – ансамбль «ВИШИВАНКА», у супроводі керівника Юлії Цвьок, і концертмейстера Марії Іванечко вирушили з колядою до українців, які мешкають в Німеччині.

 

Поїздка є можливою завдяки запрошенню української громади Греко-Католицької Церкви у м. Ганновер, зокрема всечеснішого отця-декана Романа Максимціва з дружиною Марією.

 

Дорогою до Нижньої Саксонії учасники ансамблю «ВИШИВАНКА» відвідали славний Краків, в якому змогли насолодитися видами чудової архітектури, яка дуже схожа із Львівською.

 

Ганновер зустрів колядників доброю погодою. Завдяки чому учні Школи Мистецтв з керівниками мали змогу відвідати найкращі пам’ятки, та заспівати українські коляди у міській Ратуші, і центральній площі Крьопке. Перехожі оплесками вітали українців, та робили селфі на пам’ять.

 

В неділю численні українці з різних куточків Нижньої Саксонії з’їхалися до храму св. Володимира Великого в Ганновері на Божественну Літургію, а опісля відбувся концерт коляд та різдвяних пісень «З нами Бог». Діти співом зворушили присутніх, розбудили сердечні спогади про дитинство та ще раз засвідчили важливість єдності одне з одним в ім’я Боже. У виконанні ансамблю прозвучала 21 коляда. 

 

Автором значної частини пісень є композитор, винниківчанин п. Олександр Албул.

 

 

В післяобідній недільний час гості з України відвідали казкове місто Гамель.

 

Останній день перебування учні Школи Мистецтв планують присвятити ознайомленню з цікавими пам’ятками Ганновера, заспівати українських коляд у людних місцях, таким чином, вкотре голосивши про Україну і її культуру.

 

Юлія Цвьок

Керівник ансамблю «Вишиванка»

завуч ЛДШМ №9

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

6.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору