м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

19.11.2019

Учасники проєкту «Школа успішних людей» захистили власні ідейні проєкти

В ораторії святого Івана Боско нагородили учасників проєкту «Школа успішних людей» із завершенням роботи над процесом створення власних командних проєктів.

Участь у конкурсі взяли п’ять команд, які представили проєкти на різну тематику. Зокрема, питання життєдіяльності міста і молоді розглянули у проєктах: «Патіхауз» та «Скейтпарк».

«Сюди ж можна додати і проєкт сортування сміття м.Винники «Збережемо екологію разом». Виокреми можна перший представлений проект, це – «Фудзона СЗШ №47» і друге місце – «Спортивне дозвілля для молоді», – зазначила одна із членів журі – відповідальна за реалізацію стипендійної політики та центру розвитку особистості УКУ Іванна Могиляк.

Слова захвату і підтримки висловив учасникам «Школи успішних людей» заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

«Тішуся і горджуся такому проєкту, який створений у Винниках і діє уже четвертий рік. Проєкт, який вселяє віру, надію і впевненість у ваші сили, бо я впевнений, що ваші проєкти будуть реалізовані, а ви – будете тим поштовхом, який пропихатиме їх».

27.2020