19.04.2019

Учасників ансамблю «Зґарда міні» нагородили за перемоги у фестивалі «ЗлатаФест. Золоті таланти України»

Міський голова Винник Володимир Квурт та його заступник Богдан Шустер привітали учасників ансамблю «Зґарда міні» і керівника ансамблю Марію Палько.

Діточок привітали у бібліотеці-філії для дорослих м.Винник.

«Насправді, ми не могли пропустити таку подію, коли наші діти перемагають, бо вони стають кращі. Тому так і тримайте, перемагайте, ми вами пишаємось і дуже чекаємо вас із черговими нагородами, адже ви представляєте наше місто і нашу Україну», – звернувся до наймолодших учасників колективу міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, днями, творчі колективи та окремі виконавці із різних куточків України демонстрували свої таланти та творчі здібності. Ансамбль “Зґарда-міні” Вокально-хорової студії Зґарда Винники у номінації “Естрадний вокал” в категорії 3-6 років вибороли ІІ премію, а “Зґарда” в категорії 18+ – І премію.

15.2019