м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.11.2016

У Винники запустять великогабаритні автобуси

Управління транспорту та зв’язку Львівської міськради має намір з початку нового року замінити клас автобусів №29 на великогабаритні транспортні засоби.

 

«Із 1 січня замість маршруток зайдуть великі автобуси, і цей маршрут йтиме через Лисиничі. Водночас 5А маршрут, який зараз ходить через Лисиничі, піде напряму через ліс на Личаківську», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

 

Про це йдеться й у зверненні в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Юрія Гольця:

 

«Управління транспорту і зв’язку має намір з початку року змінити клас автобусів маршруту №29 з малогабаритних на великогабаритні транспортні засоби.
Виходячи з вищенаведеного просимо Вас посприяти у вирішенні даного питання, а саме щодо можливості облаштування розворотного кільця для великогабаритних автобусів до кінця поточного року».

 

Як розповів Володимир Квурт, Винники запропонували керівництву департаменту продовжити зупинку маршруту №29 до кінця вул.Галицької, де можна розвернутись великим автобусом.

 

Винники очікують на результат розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту та розвантаження транспортного сполучення Львів-Винники.

 

Нагадаємо, питання якості транспортного зв’язку у Винниках неодноразово піднімалось у Львівській міськраді представниками Винниківської міськради, міським головою Володимиром Квуром , депутатським корпусом ВМР та депутатом ЛМР Григорієм Козловським.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору