м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.12.2019

У Винниківському Санктуарії презентували скаутську організацію

За сприяння о.Леонтія і Винниківської міської ради, представники ГО “Скаутство Європи в Україні” презентували свою організацію.

Знайомство із організацією відбулось на територію Санктуарію Матері Божої Винниківської.

Презентація складалася з двох частин. У першій представники ГО “Скаутство Європи в Україні” розповіли дорослим мешканцям про суть та принципи організації, розказали про її історію та можливості, які дає дітям та дорослим участь в організації.

Другою частиною, а саме святковим ласуванням традиційної скаутської страви учасники розпочали працю з молоддю у скаутському дусі та продовжили урочисту програму, до якої увійшли ігри та вміння, якими діти займаються в організації.

Представникам Винниківської міськради: заступнику міського голови Винник Павлу Венгриновичу та секретарю ради Ігорю Жуковському, було вручено елементи скаутської атрибутики.

25.2020