м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.12.2018

У винниківському КЦ «Дозвілля» відбулась Казкова феєрія

Народний ансамбль танцю “Святослав”, театр пісні “Первоцвіт” і ансамбль “Della vita” зустрічали Святого Миколая святковим концертом.

Двогодинний концерт і повний аншлаг у залі – сьогодні культурний центр «Дозвілля» тішив Святого Миколая й дарував святковий настрій винниківчанам і гостям, а головне – дітям.

«Святий Миколаю, дітки були весь рік чемні, а який концерт вони сьогодні влаштували! У Винниках це хороша традиція, адже в нас ні Новий рік, ні Різдво не починається поки не відбудеться святкового концерту, – звернувся до Чудотворця міський голова Винник Володимир Квурт. – А вам, діточки, бажаю у наступному році ще краще танцювати, виступати, вчитися, любити своїх батьків, ходити до церкви і, звичайно, подарунків від Святого Миколая».

Усі учасники колективів  та дітки в залі отримали солодкі подарункові пакунки від мецената Григорія Козловського.

Ведучі заходу: Левко Дурко та Аеліта.

Більше фото ТУТ

28.2020