м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.02.2016

У Винниківській школі-інтернаті працює модель ООН

Проект «Шкільна модель ООН-2016» 17-18 лютого у Винниківській санаторній школі-інтернаті проводить два навчальних семінари для дітей з прав людини і економічного розвитку.

 

«Ми робимо такий проект, як «Шкільна модель ООН-2016», саме для того, щоб діти знали про Організацію Об’єднаних націй (ООН) як таку, щоб вони відчули себе делегатами країн і знали більше про міжнародні відносини, міжнародні проблеми і що головне – шляхи подолання цих проблем», – звернувся до учнів ведучий заходу, член громадської організації «Інститут Суспільних Ініціатив» Віталій Сергійчук.

 

Учасниками винниківського засідання стали понад 40 учнів Винниківської санаторної школи-інтернату 6-11 класів.

 

Директор школи Лілія Свистович привітала учнів і побажала учасникам вдалих дебатів та переговорів та вручила мандати учасників конференції.

 

На Моделі ООН працюють два комітети – комітет з прав людини та комітет економічної і соціальної ради ООН.

 

Організаторами заходу виступила громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив» за підтримки представництва ООН в Україні та громадської організації «Школа Мрій».

 

Модель ООН – освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН. Щорічно проходять сотні Моделей ООН у всьому світі.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору