м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.12.2016

У Винниках закрили футбольний сезон “Gold Cup 2016»

Молодіжна рада при Винниківській міськраді, ЛМГО «Золота молодь Винник» за підтримки міськради провели останній турнір та закриття сезону “Gold Cup” 2016.

 

Сьогодні, 10 грудня, поставлено крапку в футбольному сезоні командних ігор 2016 р. Останній турнір і заключні результати оголошені на футбольному полі Маркевича.

 

«Впродовж дня відбувся 6 турнір, в якому зіграло 8 команд. Переможців відзначили кубками, грамотами та подарунками, – розповідає голова Молодіжки Назар Грицків. – В підсумку усіх змагань, перше місце і звання команди року здобули хлопці з винниківської команди «Спарта».

На наступний рік плануємо продовжити практику змагань між аматорськими командами різної вікової категорії, які пройдуть в кілька етапів та зібрати повноцінну винниківську команду з амбітними планами на футбольне майбутнє».

 

Переможцями 6 турніру стали:

 

  • 1 місце – винниківська команда «Камбек»;
  • 2 місце – збірна команда «Чемпіони»;
  • 3 місце – львівська команда «Тайл».

 

 

Нагадаємо, «Gold Cup» – чемпіонат серед аматорських команд, спрямований на здобуття футбольної практики та перспективи для розвитку юних футболістів. Створений молодіжними організаціями міста за підтримки Винниківської міськради.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору