м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.06.2016

У Винниках з’явилась нова модельна зупинка на вул.Івасюка

Активісти спільно із Винниківською міською радою облаштували зупинку для громадського транспорту на вул.Івасюка у Винниках.

Про це розповів начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Роман Хім’юк.

“Зупинка уже встановлена, також встановлено й лавочку, однак ще допрацьовуватимуться певні елементи та облаштовуватиметься бруківкою, – каже Хім’юк”.

Зі слів п.Романа, модельною вона зветься тому, що на її прикладі робитимуться наступні зупинки у Винниках.

Нагадаємо, Грант був затверджений Британською Радою. Проект буде впроваджений за підтримки програми «Активні громадяни», що реалізовується Британською Радою та ГО «Інститут Суспільних Ініціатив.
Активісти сподівались, що успішна реалізація проекту надихне місцеву громаду Винник та й інших міст та селищ до більш активного громадського життя.

Зазначимо, автори проекту, жителі Винник – Уляна Вовк (громадська активістка), Юрій Шивала (депутат Винниківської міської ради) та Олег Дмитерко (ГО «Час Справедливості»).

Лютий

25.2021