м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.06.2020

У Винниках є вулиця Генерала Сергія Кульчицького

Депутати Винниківської міської ради VII–скликання прийняли рішення назвати одну з вулиць міста іменем Генерала Сергія Кульчицького, Героя України, українського військового, який загинув 29 травня 2014 року в зоні АТО у Слов’янську.

«Ми не могли не підтримати ініціативу назвати вулицю на честь Героя України, генерала, бойового генерала, генерал-майора п.Кульчицького. Це рішення підтримується нацгвардією, і я думаю, що буде слугувати хорошим прикладом і пам’яті вдячних земляків, і прикладом саме бойової мужності особистої відваги для бійців національної гвардії, частина яких розміщена на території колишнього 7 ТВУЗу», – доповнив виступ доповідача міський голова Винник Володимир Квурт.

Вулиця імені Генерала Кульчицького бере початок від перехрестя вулиць Академіка Сахарова та Кільцева і проходить перпендикулярно на Захід в сторону до вул.Івасюка, з’єднуючись із вул.Винна Гора.

25.2020