м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.11.2020

У Винниках встановили і наповнили ящики з піском

ВКП «Добробут» встановив близько сотні ящиків із піском обабіч винниківських вулиць.

Винниківські комунальники готові до ускладнення погодних умов.

На вулицях вже облаштовані спеціальні ящики з піщаною сумішшю  для посипання тротуарів, також в основному завершено заходи з підготовки житлового фонду до зимового періоду.

Жовтні пластикові та дерев’яні помаранчеві ящики – це контейнери для технічних сумішей, якими посипатимуть вулиці й дороги Винник взимку.

«Сподіваємось, що городяни з повагою поставляться до праці та не нищитимуть контейнери», – каже в.о. міського голови Винник Богдан Шустер.

Нагадуємо також водіям, що саме в перші снігопади збільшується ризик виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод. Про це варто пам’ятати і пішоходам, та бути особливо уважними на вулицях.

Квітень

14.2021