м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.09.2016

У Винниках вперше відбувся Holi Fest (ФОТО)

Активна молодь Винник влаштувала Holi Fest на майданчику  вул.Стрілецької.

 

Сьогодні, 3 вересня, активні та запальні винниківчани різного віку розважались та обсипались кольоровими фарбами на спортивному майданчику вул. Стрілецької.

 

З незабутнім літом винниківчани прощались по-новому – яскравим і феєричним дійством з позитивом та натхненням під музичний супровід гура “RockOns”.

 

«Ми закупили фарби холі для фестивалю, як ми вважали, для усіх бажаючих, однак виявилось, що ми недооцінили і себе, і бажаючих провести цей день разом з нами. Уже за 10 хв. фарба була розібрана. Тому ближче до вечора ми привезли ще порцію фарб», – розповів голова Молодіжної ради при ВМР Назар Грицків.

 

 

На захід люди приходили цілими сім’ями, а майданчик, де проводилося дійство, на цілий день став по-справжньому радісним, яскравим та незабутнім місцем з танцями, співами, конкурсами, батутами, машинками і солодощами для наймолодших.

 

Нагадаємо, організаторами Холі-фест у Винниках стали: Молодіжна рада при ВМР, медіапортал «Це Винники, друже!», ЛМГО «Золота молодь Винник».

 

Холі – це суха індійська фарба натурального походження. Мистецтво «обкидатися фарбами» зародилося дуже давно, а в Україні з’явилося відносно недавно, але швидко набирає популярності.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

4.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору