м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.03.2019

У Винниках відзначили день народження композитора Володимира Івасюка

З нагоди 70-ої річниці від дня народження легендарного автора, композитора, виконавця, Героя України Володимира Івасюка Львівська державна школа мистецтв за підтримки Винниківської міськради провели урочистий концерт.

Про життєвий і творчий шлях композитора, славу, яку він приніс Україні у своєму виступі розповів співавтор одних із кращих пісень Володимира Івасюка — Богдан Стельмах:

«Сімдесят років – це гарний вік чи на землі, чи на небесах, однако час минає, рахуємо літа. Свято сьогодні приніс нам мій побратим творчий Володя Івасюк. Я дуже радо сприйняв звістку, що ви запрошуєте мене на це святкування до Винник. Нині я щасливий, що можу дещо пригадати собі і вам з нашого спільного творчого життя з Володимиром Івасюком».

У концертній програмі виступили педагоги, учні та випускники школи, а також народний ансамбль танцю «Святослав» із композицією «Мальви».

«Насправді, сьогодні чудовий вечір, сьогодні ми насолоджуємось фантастичними піснями великого українця. Сьогодні ми дякуємо Богу, що подарував нам такі пісні і такий талант. Таке коротке життя, але наскільки яскраве. Сьогодні день, коли хочеться пишатися нашою школою мистецтв, нашими викладачами, нашими наставниками, нашими учнями, нашими випускниками і всіма вами, бо ми сьогодні разом зібрались на цьому концерті сказати, що пісні Івасюка – це наші пісні, які дзвенять, які бурлять в серці, які настільки українські, що важко це передати словами», – зазначив у своєму виступі міський голова Винник Володимир Квурт.

Відзначився захід і тим, що сьогодні із винниківчанами концертом насолоджувались гості і партнери міста – представники Польської Республіки із Радзинь-Хелмінського.

Ведучі заходу – Юліана Опалевич і Андрій Бурлака.

Більше фото ТУТ

13.2019