м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.09.2016

У Винниках відкриють майданчик і проведуть обласні змагання зі «Street WorkOut»

ГО «Твереза Галичина», Винниківська міськрада, активісти здорового способу життя влаштовують майданчик «Street WorkOut» на вул.Стрілецькій у Винниках.

 

«На початок жовтня майданчик буде завершено, щоб провести у нас обласні змагання з вокрауту, – ділиться активіст-організатор, боєць добровольчого батальйону ОУН Зеновій Станішевський. – У Винниках ми плануємо розвинути цей вид спорту на досить високому рівні. Він корисний для дітей та молоді, включає в себе фізичні і технічні елементи на перекладинах. Основним табу у воркауті є спиртне. Тому вибір спортсмена має бути свідомим».

 

Активісти планують організувати групові заняття на волонтерській основі.

 

Тренером стане місцевий житель, який уже заявив себе у цьому виді спорту на змаганнях різного рівня.

 

 

Нагадаємо, Воркаут – це відносно новий напрямок у силових тренуваннях та фітнесі, який базується навколо тренувань з власною вагою і пропагує здоровий спосіб життя. Основною ідеєю воркауту виступає можливість отримання сильного, здорового і красивого тіла без ніяких фінансових вкладень, тобто практично будь-яка людина може досягти модельної зовнішності без відвідування фітнес клубів, не витрачаючи гроші на біодобавки і не слідуючи строгим дієтам. Головне, часті та регулярні тренування на свіжому повітрі.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

1.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору