м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.02.2017

У Винниках відкриється унікальна живописна виставка –гра для дітей від 4 років «На рівні генія»

У виставковому залі Винниківського історико-краєзнавчого музею 23 лютого відкриється унікальна виставка-гра, розрахована саме на маленьких відвідувачів.

 

Уперше живописні полотна розмістили на рівні висоти очей чотирирічного малюка. Саме у такому віці діти є найбільш відкритими і щирими у сприйнятті образів, що робить їх геніальними глядачами.

 

Виставка пропонує не тільки оглянути зблизька роботи художників. У залі працюватиме Пані Малярка, яка у формі цікавої гри розповість дітям, що таке портрет, що таке натюрморт чи пейзаж. Діти спробують самі відтворити наскельний рисунок, скласти свій власний натюрморт, відчути холодні і теплі кольори, побавитися у портретні пазли.

 

Експозицію доповнять унікальні роботи дітей –вихованців Львівського центру піклування про дітей. Це дитячі інтерпретації світових малярських шедеврів – від «Мона Ліза» Леонардо да Вінчі до «Мерелін» Енді Ворхола. Ці роботи також розміщені на рівні очей дитини, а дорослі матимуть змогу порівняти їх з фото оригіналу і оцінити неймовірну свободу творчості і фантазії юних художників.

 

Авторками ідеї і концепції є Ірина Магдиш, радник міського голови Винник з гуманітарних питань і мистецтвознавець Наталя Космолінська. У ролі Пані Малярки виступить кураторка виставки, студентка культурології Львівського національного університету Богдана Ткачук.

 

Партнером виставки є Львівський палац мистецтв, який надав для експериментальної експозиції роботи українських художників зі своїх фондосховищ.

 

Відкриття виставки 23 лютого, четвер, о 15 год. за адресою Винники, вул. Івасюка, 5, виставкова зала Історико-краєзнавчого музею.

 

Доїзд зі Львова маршрутками 36, 29, 5-А з пл. Митної або 40 (Сихів-Пасічна)
Виставка працюватиме до 19 березня.

 

Контакт – Ірина Магдиш, радник міського голови Винник з гуманітарних питань, 067 78 430 78

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

14.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору