м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.10.2019

У Винниках відкрито міжнародний шаховий турнір Vynnyky chess challenge

Шахова школа «Black and White» за підтримки Винниківської міської ради, Львівської обласної шахової федерації урочисто відкрили дводенний міжнародний дитячий шаховий турнір.

Засновник шахової школи, турнірний директор розпочав відкриття зі слів подяки та опису масштабності заходу:

«Для нас цей турнір став викликом, так як, тридцять відсотків зареєструвались у четвер, але я надіюсь, що ми справились. Ми раді вітати вас на нашому першому міжнародному шаховому фестивалі Vynnykychess challenge.

Можливо, ми десь претендуємо на рекорд, тому що, у нас, на командному турнірі, зареєстровано п’ятдесят п’ять команд і двісті двадцять учасників. Але, відповідь на це нам дасть представник федерації, чи пам’ятає він таку кількість команд і людей».

Урочисте слово у відкритті виголосив міський голова Винник Володимир Квурт та український і словенський шахіст, міжнародний гросмейстер, Почесний винниківчанин Олександр Бєлявський.

«Насправді, Винники хочуть жити добре, красиво, успішно. І, ми розуміємо, що коли наші діти здорові, коли наші діти розумні, то у міста і в країни завжди є шанс, шанс бути кращими. Я вважаю, що шахи мають стати частиною повсякденного життя. Не в якесь свято, яке проводиться раз у рік, не фестивалем, який відбувається два-три рази і, безперечно, потрібний, а щоб стали частиною нашого спілкування, бо це дуже хороша гімнастика для розуму», – зазначив Володимир Квурт.

Турнір триватиме впродовж двох днів у приміщенні Ораторії селезіянського згромадження.

13.2019