м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.12.2016

У Винниках відкрили виставку картин Ірини Лоїк

Винниківчанка Ірина Лоїк представила виставку своїх картин «Новий погляд» у дорослій бібліотеці м.Винники.

 

Дебютна виставка юної художниці закликає всіх, в буденності та клопотах, підняти погляд на небо, його різнобарвні кольори і красу світу навколо нас.

 

«Всі люди кудись біжать, в кожного своя рутина і не кожен розуміє, що хоче, – каже Ірина Лоїк. – Коли я переїхала у Винники, я нікого тут не знала, тому сідала на велосипед і намотувала круги. І от завжди коли я їздила, я бачила захід сонця. І ще тоді мені вперше запала ідея намалювати його, показати, що коли ми ходимо і дивимось в підлогу, то не бачимо того сонця, того заходу, тих кольорових хмаринок, які дають політ фантазіям у щось прекрасне та інтимне для кожного».

 

 

На відкриття завітали рідні та колеги Ірини по навчанні, команда «Це Винники, друже!» та молодіжні організації міста, депутати міськради і міський голова Винник Володимир Квурт.

 

«Нам всім дуже повезло, що поруч нас живуть такі люди – кращі нас! Вони по-іншому дивляться на цей світ, вони нас надихають, вони заставляють робити щось нове і слідувати за ними», – зазначив п.Квурт.

 

Ідею створення виставки подала та відкрила захід завідуюча бібліотеки Ірина Андрухів.

 

Учасник команди «Це Винники, друже!» Віталій Мельник завершив офіційну частину відкриття побажанням для всіх: «Мрійте, дійте, втілюйте і досягайте».

 

 

Картинами бажаючі зможуть насолодитись у дорослій бібліотеці м.Винники (вул.Галицька, 49) до кінця 2016 року.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору