м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.06.2017

У Винниках відкрили сучасний спортивний комплекс StarFit

Новий спортивний комплекс з тренажерними залами, зонами відпочинку, дитячою кімнатою, басейнами, сауною, банею відкрито у Винниках.

 

Як зазначив міський голова Винник Володимир Квурт, людина, яка збудувала і створила це – інвестує в майбутнє: «А саме, в майбутнє наших дітей і це надзвичайно приємно. Винники для себе визначили здоровий спосіб життя, як одну з ключових умов побудови стратегії майбутнього. Я вважаю, що успішна людина повинна мати можливість займатись спортом, займатись собою, своїм тілом, духовним вихованням».

 

Голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник привідкрив завісу щодо проведення одного з дитячих чи юнацьких чемпіонатів Львівської області наприкінці року у цьому закладі, про що сьогодні було домовлено з власником закладу, меценатом, депутатом ЛМР Григорієм Козловським.

 

«Хочеться, щоб в цей зал люди ходили, як додому, а не на виправні роботи, – зазначив Григорій Козловський. – Це зал, який створений для людей, для дітей, для тих, які танцюють, для спортсменів, для усіх. Я гордий за те, що в нашому маленькому містечку, яке є невід’ємною частиною м.Львова, з’явився такий заклад, і я думаю, з огляду на постійну допитливість мешканців, що люди ходитимуть сюди із задоволенням».

 

Адреса спорткомплексу: м. Винники, вул. Івана Франка, 53 б.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору