м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

26.12.2019

У Винниках відкрили приміщення для школи єдиноборств та самооборони

В рамках проєкту «Громадський бюджет Львова» у Винниках відкрито приміщення для школи єдиноборств.

Школа єдиноборств та самооборони працює за адресою вул.Винна Гора,5.

Приміщення освячено місцевим духовенством. Вітальне слово виголосив міський голова Винник Володимир Квурт і куратор проєкту Ігор Жуковський. В рамках відкриття нагороджено подякою Олександра Міхальчука «За популяризацію та розвиток спорту у місті Винники за безкорисливу допомогу та дарунок місту спортивного залу».

Ігор Жуковський подякував усім причетним до створення і відкриття спортзалу та побажав успіхів у тренуваннях та вершин у змаганнях.

Нагадаємо, проєкт було реалізовано за рахунок коштів Громадського бюджету Львова (490 тис. грн) і бюджету м. Винники (300 тис. грн.). Зал облаштований сучасними системами вентилювання, рекуперації, опалення, каналізування, освітлення (оскільки приміщення знаходиться у підвалі багатоповерхівки). У залі містяться функціональні зони – робоча зона для занять єдиноборствами (борцівські мати), окремі роздягалки, душові санвузол, хол із міні-гардеробом. Зал буде функціонувати на соціальних засадах, оскільки є у комунальній власності Винниківської міської ради. За словами тренерів з боротьби, у залі зможуть займатися діти (дівчата та хлопці) віком від 7 років. Загалом зал можна використовувати і під інші єдиноборства, а також гімнастику тощо. Очікується, що прийом у секції боротьби розпочнеться з середини січня 2020р. Співавтором проєкту також виступала ГО “Інститут активної громади” (керівник Остап Готь).

24.2020