м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.05.2016

У Винниках відкрилось представництво відділу продажу на об’єкті ІБК “Рубікон Груп”

Інвестиційно Будівельна Компанія “Рубікон Груп” відкрила представництво відділу продажу у Винниках на вул.Івасюка, 19А

 

Представлення відділу у Винниках відбулось вчора, 29 травня.

 

Компанія “Рубікон Груп” стала основним спонсором концерту “Маємо Право” з нагоди святкування 350-річчя надання Винникам Магдебурзького права. 

 

20160529_144200

“Ми зупинились на будівництві у Винниках, тому що, на нашу думку, це те місто, яке зараз дуже швидко розвивається і нам приємно долучатися до цього розвитку, вкладати інвестиції в це місто, дарувати позитивні емоції винниківчанам та гостям міста, – каже комерційний директор компанії “Рубікон Груп” Іван Горпинюк. – Ми уже встигли помітити великий інтерес до нашої компанії й самих винниківчан, які дізнавались про нас з інтернету”.

 

“Рубікон Груп” знаходиться на стадії забудови житлового комплексу “Винний Парк” на вул.Винна Гора, де будується два семиповерхових будинки в стадії комфорту, тобто з усіма мережами та ремонтами. Здача в екплуатацію цих будинків відбудеться уже у вересні цього року.

 

На вул.Кільцевій буде житло “Економ класу”, зі слів п.Івана, це буде так зване “місто в місті”, зі своєю інфраструктурою та транспортною розв’язкою. Планується будівництво дев’яти будинків. Саме будівництво житлового комплексу “Rubicon City” розраховане на три роки.

 

“Ми полюбили це місто, тому будемо долучатися до організацій різноманітних заходів у місті”, – завершив Іван Горпинюк.

 

Нагадаємо, Rubicon Group – будівельно – інвестиційна компанія, що згуртувавши навколо себе фахівців з різних галузей, реалізовує навіть найскладніші проекти лише своїми силами, прозоро та без затримок. У 2015 році, увійшли на ринок новобудов Львова, запропонувавши львів’янам зручне житло за розумною ціною.

 

Усього за декілька місяців, компанії вдалось розпочати масштабне будівництво нового житлового комплексу та заручитися неймовірно важливою підтримкою вдячних власників квартир. Вдале розташування, європейські стандарти якості та максимально комфортне планування майбутнього житла – основа кожного житлового комплексу, збудованого компанією Rubicon Group.

 

У основі бізнес-політики компанії – відповідальний підхід до міського будівництва та відмова від співпраці зі сторонніми підрядниками. Довіра людей є найціннішим активом та показником успіху для компанії, яка прагне змінювати сучасне місто на краще, тому компанія працює лише з перевіреними партнерами, гарантуючи те, що Ви отримаєте нове помешкання вчасно. Обираючи місце для побудови кожного нового житлового комплексу, береться до уваги екологічні характеристики місцевості, містобудівні умови та обмеження й, звісно, інфраструктуру навколо.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору