м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.12.2016

У Винниках відбувся святковий концерт з нагоди 20-ї річниці створення народного хору «Воскресіння»

Народний хор «Воскресіння» відсвяткував 20-річчя свого заснування святковим концертом у КЦ «Дозвілля» сьогодні, 4 грудня.

 

Повний зал шанувальників української музики зібрав колектив, який 19 травня 1996 року вперше, своїми голосами, створив атмосферу урочистості на недільній літургії та сьогодні святкує 20-ту річницю заснування самодіяльного народного хору «Воскресіння».

 

«Вся правда в піснях», – зазначив незмінний керівник хору Ярослав Харун, – і я радий вітати тут сьогодні з нами таку гарну публіку».

 

Впродовж двох годин, колектив виконав 19 українських пісень, в тому числі і народних, якими завоював любов і повагу винниківчан та гостей-поціновувачів хору.

 

 

Подякував засновнику, керівнику і учасникам хору міський голова Винник Володимир Квурт:

 

«Насправді, хор – це явище, це традиції, це праця в ім’я української культури, української нації. Щиро дякую вам усім, за цей вклад і вашу щоденну працю».

 

У концертній програмі взяв участь Заслужений вокально-хореографічний ансамбль України «Галичина», який жартівливими українськими танцями привітали винниківських ювілярів.

 

 

Під час концерту Ярослав Харун зачитав імена хористів, які відійшли у вічність і, піснею «Чуєш брате мій», вшанували їх пам’ять.

 

Із творчим ювілеєм лист-вітання від народного депутата України Михайла Хміля зачитала ведуча заходу Анастасія Пришляк.

 

Зазначимо, за 20-річну діяльність хору проспівано близько 1350 літургій у багатьох містах Україні і за кордоном. Хор бере участь у майже всіх концертних програмах міста з метою відродження національних традицій та співу.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору