м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.08.2020

У Винниках відбувся пробний запуск нової каналізаційної насосної станції

Сьогодні, 28 серпня, у Винниках відбулось пробне введення в експлуатацію закінченого будівництва об’єкту КНС на вул. Дмитерка.

Це вже 3 і остання КНС модернізована у відповідності до плану каналізування міста Винники.

«До сьогодні каналізаційна мережа Винник функціонувала частково. До 2015 року КНС на вул.Дмитерка представляла собою недіючу руїну, технологічне обладнання каналізаційної насосної станції було демонтоване, машинне відділення залите стоками і закинуте. Затоплені були також розташовані у місті трубопроводи та колодязі. КНС потребувала повної реконструкції, а мережі каналізації – капітального ремонту і прочистки. – Розповідає міський голова Винник Володимир Квурт. – З 2016 року за рахунок державного, обласного та місцевого бюджетів було розроблено робочий проєкт та розпочато будівництво КНС у місті та реконструкцію каналізаційних мереж. Реалізація зазначеної Програми дозволяє вирішити найбільш важливу проблему міста – дати можливість мешканцю відчути себе жителями ХХІ століття, які можуть користуватись сучасною каналізацією; запобігти забрудненню навколишнього природного середовища та погіршенню санітарно-епідеміологічної ситуації. Після пуско-налагоджувальних робіт та ліквідації недоліків – система буде запущено повноцінно і вже наступного тижня розпочнеться підключення самопливних колекторів вул.Дмитерка-Берегова-Франка-Джерельна, Сагайдачного і нарешті мешканці нижньої частини міста зможуть повноцінно включитись в сучасну каналізаційну систему. Потужність КНС на вул.Дмитерка становить 7000 м³, що дозволить обслужити всю нижню частину міста включно з суміжними територіями с.Чишки і с.Підберізці».

19.2020