м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.12.2018

У Винниках відбувся перший Новорічний форум творчих можливостей

Творчі колективи міста за сприяння Винниківської міської ради провели Новорічний форум творчих можливостей.

Захід відбувався впродовж двох днів. Зокрема, 15 грудня винниківчани мали змогу побувати на новорічних майстер-класах, що презентувались у бібліотеці для дорослих Винник.

16 грудня в ораторії св.Боско урочисто відкрили захід та розіграли подарункові сертифікати серед присутніх.

Привітав учасників та організаторів форуму і заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Сьогодні у винниківчан була унікальна можливість дізнатись про всі творчі студії міста, їх досягнення та майбутні проекти. Дякуємо учасникам Форуму за творчість, а всім гостям за активну участь та відвагу. Було розіграно 27 подарункових сертифікатів. Думаємо, всі залишились задоволені. Надіємось, що цей захід надихне винниківчан до нових творчих пошуків, адже у Винниках так багато всього цікавого », – розповіла одна із організаторів Форуму Марія Палько.

28.2020