м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.10.2019

У Винниках відбувся ІV фестиваль дитячого хорового мистецтва “Під Твій покров святий”

Традиційний фестиваль до свята Покрови “Під Твій покров святий” відбувся у винниківському храмі Воскресіння сьогодні, 13 жовтня.

Розпочали захід із вітальних слів пароха храму о.Петра Паньківа, настоятеля храму свв.Володимира і Ольги о.Василя Петрика, заступника міського голови Винник Богдана Шустера та засновника фестивалю – Богдана Голіяна.

“Насправді, сьогодні, Господь подарував нам такий чудовий день і я хочу просто побажати, щоб у кожного з нас на душі було так сонячно і тепло, і подякувати нашим виконавцям – нашим діточкам, нашим керівникам художніх колективів, які вкладають свою працю, вкладають свої серця, віру в їх розвиток. Нехай Матір Божа тримає вас під Своїм покровом, під Своїм омофором, адже – це направду одне із найгарніших свят”, – сказав п.Богдан Шустер.

На фестивалі ще раз привітали о.Петра Паньківа із минулим днем народженням. Висловив щирі слова вітань від всіх жителів Винник Богдан Голіян.

13.2019