м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.04.2018

У Винниках відбувся благодійний фестиваль заради маленького Олежика Давиденка

ЛММГО «Золота молодь Винник» за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики ЛМР та Винниківської міськради провели IV Благодійний фестиваль хореографічного мистецтва «У ритмі дитячого серця».

 

«Цей захід спрямований на те, аби зібрати кошти і цим допомогти Олежику у часі його реабілітації, – зазначає голова ЛММГО «Золота молодь Винник» Софія Маркевич. – Усі колективи, які виступили сьогодні, а це, в основному, дитячі колективи активно долучились до благодійної справи, за що висловлюємо подяку їм, керівникам колективів, хореографам і батькам.

Користуючись нагодую, хочу привітати усіх танцюристів, керівників, хореографів і балетмейстерів з прийдешнім Міжнародним днем танцю».

 

Гості фестивалю переглянули номери танцювальних колективів з Винник, Львова і с.Чишки та виступ учасників Театральної студії ЗМВ.

 

Завершився фестиваль нагородженням колективів та керівників кубками, грамотами та солодощами, які учасникам вручали депутат Винниківської міськради, голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики, голова ЛММГО «Золота молодь Винник» Софія Маркевич та ведуча заходу – помічник міського голови Винник Анастасія Пришляк.

 

В рамках IV Благодійного фестивалю хореографічного мистецтва «У ритмі дитячого серця» у Винниках зібрано та передано понад три тисячі гривень на реабілітацію  Олегу Давиденку  2014 року народження.

 

Христина Мамчур

 

Більше фото ТУТ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору