м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.07.2016

У Винниках відбувається зрізка аварійних дерев

На замовлення Винниківської міськради відбувається зрізка аварійних дерев та гілок прилеглих до пішохідних доріжок.

«Відповідно до рішення виконавчого комітету зрізають сухостої, хворі та аварійні дерева на вул.Шевченка спуск від Тютюнової фабрики та біля КЦ «Дозвілля», біля пам’ятника Тарасові Шевченкові та дерево у парку Незалежності м.Винники», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Одночасно працівники ДП «Добробут» проводять зрізку гілок дерев вздовж доріг та тротуару на вулицях міста.

Нагадаємо, Винниківською міською радою укладено договір з ТзОВ «Деревій» на виконання робіт по зняттю сухостійних, хворих і аварійних дерев із застосуванням телескопічних вишок.
Вирубка дерев проводиться на підставі актів, складених Інспекцією благоустрою м.Винники спільно з Державною екологічною інспекцію у Львівській області.

20.2020