м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.03.2017

У Винниках відбувається протиаварійний ремонт доріг

На замовлення Винниківської міськради у місті відбувається протиаварійний ремонт доріг та засипка вулиць щебнем.

 

Зважаючи на різкі зміни погоди взимку та морози, у місті, як зрештою й у Львові та по всій Україні, практично знищене дорожнє полотно.

 

«Низька середньодобова температура повітря не дозволяє підрядникам приступити до капітального ремонту асфальтного покриття, тому місто вимушене провести термінові протиаварійні роботи на центральних дорогах міста», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

 

На сьогоднішній день уже виконано протиаварійний ремонт на дорогах вул.: Галицька, Івасюка, Франка, Сахарова, Стуса, Стрілецька.

 

Продовжаться роботи на вул.: Ломоносова, Забава, Шевченка, Кільцева, Гагаріна, Лугова.

 

Окрім того, найбільш ушкоджені дороги Винник засипають щебнем, для покращення умов мешканцям в рамках бюджету міста на сьогодні.

 

Зокрема, на першому етапі виокремлено 17 вулиць міста для цього виду робіт, а саме:
500 річчя Січі, Бандери, Грушевського (провулок до вул.Корчовського), Дружби Народів, Калнишевського, Керницького, Козацька, Космонавтів, Котляревського, Левицького, Лесі Українки, Лермонтова, Любич-Парахоняк, Незалежності, Симоненка, Ціолковського, Яворницького.

 

Винниківчан просять у разі виявлення неякісного виконання робіт звертати увагу робочим або повідомляти у Винниківську міськраду.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору