м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.07.2017

У Винниках відбулись «Дванадцяті “Ольжині читання”

Пліснеський історичний рій, Винниківське відділення «Просвіта», бібліотека для дорослих м.Винник провели науковий семінар «Дванадцяті «Ольжині читання».

 

У неділю, 23 липня 2017 р., у переддень пам’яті рівноапостольної княгині Ольги пройшов захід з вивчення життєпису рівноапостольної княгині Ольги, релігії та культури початкового періоду Київської держави, взаємозв’язків найдавнішого фольклору слов’ян, народів Скандинавії та Німеччини.

 

Оскільки захід проходив у Винниках, то друге відділення семінару говорили про місто, у якому знаходяться Чатові скелі, які також пов’язують з княгинею Ольгою, розглянули питання топографії середньовічних Винник, Віслянсько-бузького водного шляху, заснування Кракова данськими вікінгами, говорили про Городища ІХ – Х століть на українському та польському Прикарпатті, млини Винник.

 

У обговоренні доповідей взяли активну участь працівники бібліотеки-філії для дорослих у Винниках і заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

Доповідачі наукового семінару “Дванадцяті “Ольжині читання”: Наталія Білас, Андрій Гавінський, Малгожата Рібіцька, Святослав Терський, Юрій Диба, Ігор Мицько, Святослав Терський, Олена Бокало, Любомир Білоус, Василь Оприск.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору