22.05.2019

У Винниках відбулось засідання міської комісії з ТЕБ і НС

Міський голова Володимир Квурт, спеціалісти ради, представники охоронних структур міста, медицини, надзвичайних служб, комунальники провели планову нараду комісії з ТЕБ і НС.

Сьогодні, 22 травня, відбулось планове засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів нараду голова постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС, міський голова Володимир Квурт.

Метою засідання визначено ряд питань, актуальних для міста, зокрема: перевірка стану гідрантів на справність, розгляд питань щодо попередження пожеж в житловому секторі та в екосистемах, підготовка водних об’єктів і встановлення знаків «Купатись заборонено», проведення акарицидної та ларвіцидної обробок, створення штабу та робочої бригади з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Після обговорення, визначено шляхи, способи та механізми вирішення питань порядку денного.

16.2019