м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.02.2019

У Винниках відбулось засідання міського керівництва з питань надзвичайних ситуацій

Робоча нарада щодо питань надзвичайних ситуації відбулась під головуванням Володимира Квурта сьогодні, 11 лютого.

Розпочалась зустріч комісії із підведення підсумків року, результативністю яких, як відзначив Володимир Квурт, є старання начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради Віктора Іваніцького.

В ході наради було розглянуто наступні питання: обговорення щодо підготовки пропозицій нового складу комісії із залученням представників Львівгазу, Львівобленерго, Теплоенерго, Нацгвардії, представників надзвичайних ситуацій; розроблення плану евакуації населення, приміщень бомбосховищ у місті; розроблення плану оповіщення населення; обстеження балконних конструкцій.

Під час наради, Володимир Квурт поставив відповідні завдання щодо покращення стану оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації в місті.

25.2020