м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.06.2016

У Винниках відбулась зустріч із начальником управління транспорту і зв’язку Віктором Щирем (ФОТО)

Начальник управління транспорту і зв’язку Віктор Щир та представники перевізників спілкувалися з місцевою владою щодо облаштування зупинок маршрутів №5А та №29 на вулицях Івасюка-Миколайчука у Винниках

 

Обстеження вулиць Івасюка-Миколайчука та розмова Віктора Щира з представниками влади та постійною комісією з питань житлово-комунального господарства та транспортної політики відбулась вчора, 21 червня.

 

“Після обстеження вулиць ми дійшли висновку, що є можливість зробити кільце навколо магазинчика на вул Івасюка, що дасть змогу розвернутись маршрутці №29. При обстеженні також виявлено, що всі умови дозволять цей розворот там облаштувати, додатково облаштувавши на зупинці посадковий майданчик, оскільки на сьогодні автобус №29 розвертається порушуючи усі правила дорожнього руху. Що ж до маршруту №5А, пропонуємо зробити односторонній рух з вул.Галицької на вул.Івасюка, що розвантажить вул. Івасюка і дозволить якісно перевозити мешканців Винник”, – пояснив Віктор Щир.

 

 

Профільна комісія ВМР та учасники комісії прийняли до уваги пропозиції львівського очільника і обіцяли вивчити можливість такого облаштування транспортних зупинок, а також обговорити ці пропозиції з мешканцями Винник.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

25.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору