19.06.2019

У Винниках відбулась загальноміська нарада щодо запобігання і боротьби з підтопленнями

Міський голова Винник Володимир Квурт головував на нараді щодо ліквідації наслідків негоди та пошуку шляхів їх попереджень.

Впродовж кількох днів, за участю міського голови Винник Володимира Квурта, заступника Богдана Шустера, керівників комунальних служб міста та спеціалістів міськради, проведено виїзні наради в зонах підтоплення на вулицях міста з метою моніторингу ситуації, що склалася та визначення завдань кожної спеціалізованої служби, виконавчого комітету міської ради, керівників підприємств, установ та організацій для попередження виникнення можливої надзвичайної ситуації місцевого рівня.

В ході наради визначено і розроблено схеми координації на вулицях міста, зокрема, проведено додаткові обстеження р.Маруньки, водовідвідних ровів, ливневої каналізації, очистки дощоприймачів і жолобів.

15.2019