м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.04.2016

У Винниках відбудеться Всеукраїнська акція «Вареник»

За ініціативи настоятеля Української Греко-Католицької Церкви Різдва Івана Хрестителя у Винниках о. Ореста Чекана 18 квітня у Винниках відбудеться акція «Вареник»

 

Про це йшлося сьогодні, 6 квітня, на нараді з керівниками освітніх та культурних установ, представником церкви та місцевої влади.

 

«В ніч з 18 на 19 квітня з Винник виїде машина, яка повезе наїдки нашим бійцям на фронт. Однак мета акції не лише у тім, аби нагодувати військових, – пояснив о.Орест Чекан – акція цікава тим, що дає змогу зійтися людям, навіть сім’ями, і зробити захід аби пробудитися і об’єднатися нашій громаді, аби передати місцевий дух підтримки, об’єднання і цілісності, яку ми вкладемо у сам процес приготування страв».

 

До участі в акції відгукнулись усі місцеві школи та культурно-освітні заклади міста.

 

Зі слів отця, уже замовлено 200 відер ємкістю по 5 л для перевезення найрізноманітніших готових страв, не лише вареників, а й голубців, налисників, котлет, відбивних, сухого печива, тощо.

 

Нагадаємо, акції такого типу дуже поширені в Україні, саме тому “Вареник” став Всеукраїнською акцією-підтримкою воїнів АТО. Для прикладу пропонуємо переглянути ролик однойменної акції у Львівській СШ№55

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору