м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.01.2019

У Винниках вдруге пройшла «Коляда переселенського краю»

Винниківська міська рада та регіональне товариство “Закерзоня” у складі “Надсяння м. Винники” та храм Різдва Івана Хрестителя у Винниках провели ІІ «Коляду переселенського краю».

Благословив захід  отець Павло Цвьок, Синкел Львівської Архиєпархії , священнослужителі  винниківських парафій, представники місцевої влади та керівники об’єднань товариств депортованих українців.

У часі коляди, саме у Винниках, огранізатори взяли за мету відродити духовні твори (колядки, щедрівки та віншування) багатого українського мистецтва Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Підляшшя.

«Де б не закидала нас доля, ми завжди чуємо на різдвяні свята щось своє, щось рідне, щось близьке, те, що звучить, те, що теплом і любов’ю наповнює серце – нашу коляду.

І сьогодні зібрались представники різних товариств, щоб співати коляду незабутого краю, бо ми пам’ятаємо. Пам’ятаємо не для того, щоб помстити, а пам’ятаємо, щоб ніколи знову. Я дякую вам усім, що сьогодні, разом, у Винниках, ми спіємо до Бога.

І бажаю нашому фестивалю ще багато років цих молитв-пісні до Бога», – привітав присутніх міський голова Винник Володимир Квурт.

Традиційно фестиваль «Коляда переселенського краю» відбулась у храмі Різдва Івана Хрестителя, з наміром в майбутньому проводитись у майбутньому духовному центрі Святої Софії Премудрості Божої.

Більше фото ТУТ

Квітень